FURNITURE / Sofas / Sofa 13987535

nr 1398 7535

SOFA

19th century. Length: 180cm, wear.

1800-tal. Längd: 180cm

Condition: slitage

SEK 100

Monday May 24 2021
at 18:38:31

17/5 21:58:11 1      Vinnande bud